Duracell | AAA/LR03 | Alkaline Basic MN2400 | 4 pc(s)
- Код товара: 129668
- EAN: 5000394077164
- MPN: 298
3.09€
Без налога: 2.55€
| Производитель | Duracell |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | BE |
| Тип | AAA/LR03 |
| Количество батареек в кмплекте | 4 шт. |
| Технология батареи | Alkaline Basic MN2400 |
| Напряжение батареи | 1.5 В |
| Тип упаковки | Blister |
| Net weight | 0.052 кг |
| Gross weight | 0.055 кг |
| Paper/Pasteboard | 1 гр. |
| PET | 2 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| TI weight (kg) | 0.052 кг |
| Volume (m3) | 0.0001224 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 12 мм |
| Gross width (mm) | 85 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14118 шт. |