Duracell | AAA/LR03 | Alkaline Basic MN2400 | 4 pc(s)
- Preces kods: 129668
- EAN: 5000394077164
- MPN: 298
3.09€
Bez nodokļa: 2.55€
| Ražotājs | Duracell |
| Garantija | 0 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Tips | AAA/LR03 |
| Skaits baterijas iekļautas | 4 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline Basic MN2400 |
| Baterijas spriegums | 1.5 V |
| Iepakojuma tips | Blister |
| Net weight | 0.052 kg |
| Gross weight | 0.055 kg |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| PET | 2 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| TI weight (kg) | 0.052 kg |
| Volume (m3) | 0.0001224 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross width (mm) | 85 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 14118 pcs |