FSP | SNMP Card | MPF0000400GP
- Код товара: 150561
- EAN: 4711140487496
- MPN: SNMP MANAGER MPF0000400GP
145.33€
Без налога: 120.11€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.05 кг |
| Producer product name | MPF0000400GP |
| Producer product family | SNMP Card |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Paper/Pasteboard | 60 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Volume (m3) | 0.000918 м³ |
| Palette Qty | 1882 шт. |
| Особые свойства | Allows control and monitoring of multiple inverters through RJ-45 network connection; Real-time dynamic graphs of UPS / PowerManager data; Historic data log stored in centralized PC database |