FSP | SNMP Card | MPF0000400GP
- Preces kods: 150561
- EAN: 4711140487496
- MPN: SNMP MANAGER MPF0000400GP
145.33€
Bez nodokļa: 120.11€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Net weight | 0.05 kg |
| Producer product name | MPF0000400GP |
| Producer product family | SNMP Card |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.000918 m³ |
| Palette Qty | 1882 pcs |
| Īpašās funkcijas | Allows control and monitoring of multiple inverters through RJ-45 network connection; Real-time dynamic graphs of UPS / PowerManager data; Historic data log stored in centralized PC database |