Epson Premium Semigloss Photo Paper 10x15cm, 251g/m2, 50 sheets
- Код товара: 152331
- EAN: 010343605169
- MPN: C13S041765
10.79€
Без налога: 8.92€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 0 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Net weight | 0.19 кг |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Paper/Pasteboard | 30 гр. |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Gross depth (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 17 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Volume (m3) | 0.000276675 м³ |
| Palette Qty | 3123 шт. |