Gembird | CK-WW100-01 | Cleaning wipes
- Код товара: 163147
- EAN: 8716309085694
- MPN: CK-WW100-01
1.89€
Без налога: 1.56€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Cleaning wipes |
| Producer product name | CK-WW100-01 |
| Net weight | 0.198 кг |
| Совместимость | LCD and TFT Screens |
| Gross weight | 0.238 кг |
| Количество салфеток | 100 pcs |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00112 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 кг |
| Gross depth (mm) | 80 мм |
| Gross width (mm) | 80 мм |
| Gross height (mm) | 175 мм |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 гр. |
| Palette Qty | 771 шт. |