Gembird | CK-WW100-01 | Cleaning wipes
- Preces kods: 163147
- EAN: 8716309085694
- MPN: CK-WW100-01
1.89€
Bez nodokļa: 1.56€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Cleaning wipes |
| Producer product name | CK-WW100-01 |
| Net weight | 0.198 kg |
| Savietojamība | LCD and TFT Screens |
| Gross weight | 0.238 kg |
| Salvešu daudzums | 100 pcs |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00112 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Gross depth (mm) | 80 mm |
| Gross width (mm) | 80 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 20 g |
| Palette Qty | 771 pcs |