220 g/m² | A4 | Matte Dual-Side Photo Paper
- Код товара: 165042
- EAN: 4823108631749
- MPN: PMD220020A4
2.48€
Без налога: 2.05€
| Производитель | ColorWay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | Matte Dual-Side Photo Paper |
| Размер | A4 |
| Плотность | 220 г/м² |
| Формат | A4 |
| Разрешение | 2880 dpi |
| Тип упаковки | 20 sheets |
| Net weight | 0.323 кг |
| Gross weight | 0.346 кг |
| Packing quantity | 42 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.023 кг |
| Gross depth (mm) | 215 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 325 мм |
| Paper/Pasteboard | 23.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 345 мм |
| Gross height master carton | 200 мм |
| Net weight master carton | 14.532 кг |
| Tare weight master carton | 0.311 кг |
| Palette Qty | 2310 шт. |