Dell | Adapter USB-C to USB-A 3.0 | USB-C | USB-A 3.0
- Код товара: 194698
- EAN: 5397063784479
- MPN: 470-ABNE
11.01€
Без налога: 9.10€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Adapter USB-C to USB-A 3.0 |
| Разъем 2 | USB-A 3.0 |
| Разъем 1 | USB-C |
| Цвет | Black |
| Net weight | 0.005 кг |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Gross weight | 0.025 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00014625 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth (mm) | 75 мм |
| Gross width (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 195 мм |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5908 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |