Dell | Adapter USB-C to USB-A 3.0 | USB-C | USB-A 3.0
- Preces kods: 194698
- EAN: 5397063784479
- MPN: 470-ABNE
11.01€
Bez nodokļa: 9.10€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Adapter USB-C to USB-A 3.0 |
| Savienotājs 2 | USB-A 3.0 |
| Savienotājs 1 | USB-C |
| Krāsa | Black |
| Net weight | 0.005 kg |
| Tips | USB-C to USB-A |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00014625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Paper/Pasteboard | 20.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 5908 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |