Goobay | Sync & Charge Super Speed | 73141 | USB-C to USB A USB -C | USB 3.0 type A (male)
- Код товара: 204399
- EAN: 4040849731419
- MPN: 73141
6.61€
Без налога: 5.46€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Разъем 2 | USB 3.0 type A (male) |
| Разъем 1 | USB -C |
| Тип | USB-C to USB A |
| Producer product name | 73141 |
| Producer product family | Sync & Charge Super Speed |
| Gross weight | 0.045 кг |
| For data transferring | Yes |
| Net weight | 0.025 кг |
| Charging | Yes |
| Длина кабеля | 3 м |
| Цвет товара | Black |
| Мощность | 15 Вт |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Gross depth (mm) | 175.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 20 гр. |
| Palette Qty | 3160 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |