Lenovo | 65W Standard AC Power Adapter (USB Type-C) | USB | 5-20 V
- Код товара: 205934
- EAN: 191200521539
- MPN: 4X20M26272
38.33€
Без налога: 31.68€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 65W Standard AC Power Adapter (USB Type-C) |
| Выходной интерфейс | USB |
| Выходное напряжение | 5-20 В |
| Gross weight | 0.43 кг |
| Net weight | 0.36 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 12 шт. |
| Volume (m3) | 0.00150436 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| Gross depth (mm) | 263 мм |
| Gross width (mm) | 110 мм |
| Gross height (mm) | 52 мм |
| Plastic (No PET) | 3.00 гр. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 67.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth master carton | 334 мм |
| Gross width master carton | 232 мм |
| Gross height master carton | 277 мм |
| Net weight master carton | 5.088 кг |
| Tare weight master carton | 0.365 кг |
| Palette Qty | 960 шт. |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | 100-240 В |