Epson Maintenance kit | C13T295000 | Inkjet
- Код товара: 221505
- EAN: 8715946543727
- MPN: C13T295000
4.56€
Без налога: 3.77€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | C13T295000 |
| Producer product family | Maintenance kit |
| Тип | Inkjet |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.013 кг |
| Совместимые продукты | WorkForce WF-100 |
| Количество | 1 |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.000198 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 кг |
| Gross depth (mm) | 75 мм |
| Gross width (mm) | 22 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| PET | 2.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 15.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8727 шт. |