Epson Maintenance kit | C13T295000 | Inkjet
- Preces kods: 221505
- EAN: 8715946543727
- MPN: C13T295000
4.56€
Bez nodokļa: 3.77€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | C13T295000 |
| Producer product family | Maintenance kit |
| Tips | Inkjet |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.013 kg |
| Savienojamie produkti | WorkForce WF-100 |
| Daudzums | 1 |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.000198 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.017 kg |
| Gross depth (mm) | 75 mm |
| Gross width (mm) | 22 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| PET | 2.00 g |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 8727 pcs |