Sony | Battery charger | BC-QZ1
- Код товара: 225846
- EAN: 4548736064560
- MPN: BCQZ1.CEE
88.21€
Без налога: 72.90€
| Производитель | Sony |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | BC-QZ1 |
| Producer product family | Battery charger |
| Gross weight | 0.376 кг |
| Net weight | 0.301 кг |
| Другие особенности | Charging time: Approx. 150 minutes. Power: AC, 100-240 V, 50 Hz / 60 Hz. |
| Вес | 125 гр. |
| Цвет товара | Black |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.0022632 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 96 мм |
| Gross height (mm) | 205 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 7.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 68.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 382 шт. |