Sony | Battery charger | BC-QZ1
- Preces kods: 225846
- EAN: 4548736064560
- MPN: BCQZ1.CEE
88.21€
Bez nodokļa: 72.90€
| Ražotājs | Sony |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | BC-QZ1 |
| Producer product family | Battery charger |
| Gross weight | 0.376 kg |
| Net weight | 0.301 kg |
| Citas funkcijas | Charging time: Approx. 150 minutes. Power: AC, 100-240 V, 50 Hz / 60 Hz. |
| Svars | 125 g |
| Produkta krāsa | Black |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.0022632 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.075 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 96 mm |
| Gross height (mm) | 205 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Paper/Pasteboard | 68.00 g |
| Embeeded battery | No |
| Palette Qty | 382 pcs |