Camry | Digital Radio | CR 1153 | 5 W | White/woden
- Код товара: 226680
- EAN: 5902934830355
- MPN: CR 1153
14.64€
Без налога: 12.10€
| Производитель | Camry |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | CR 1153 |
| Producer product family | Digital Radio |
| Номинальная RMS-мощность | 5 Вт |
| Цвет товара | White/woden |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 кг |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 120 гр. |
| TI weight (kg) | 0 кг |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Palette Qty | 346 шт. |
| Gross weight | 0.5 кг |
| Net weight | 0.37 кг |
| Другие особенности | •query or statement •Perfect seamless noiseless •Large LCD display •Rotatable telescopic antenna •Calendar •Thermometer •Alarm clock •Clock in 24h or 12h format •Fat-resistant coating - easy to clean |
| FM радио | Yes |
| Источник питания | 2xAA battery (not included) or network, •Output power: 0.4 W |
| Bluetooth | No |