Camry | Digital Radio | CR 1153 | 5 W | White/woden
- Preces kods: 226680
- EAN: 5902934830355
- MPN: CR 1153
14.64€
Bez nodokļa: 12.10€
| Ražotājs | Camry |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | CR 1153 |
| Producer product family | Digital Radio |
| RMS nominālā jauda | 5 W |
| Produkta krāsa | White/woden |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.13 kg |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 120 g |
| TI weight (kg) | 0 kg |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Palette Qty | 346 pcs |
| Gross weight | 0.5 kg |
| Net weight | 0.37 kg |
| Citas funkcijas | •query or statement •Perfect seamless noiseless •Large LCD display •Rotatable telescopic antenna •Calendar •Thermometer •Alarm clock •Clock in 24h or 12h format •Fat-resistant coating - easy to clean |
| FM radio | Yes |
| Jaudas avots | 2xAA battery (not included) or network, •Output power: 0.4 W |
| Bluetooth | No |