Epson UltraChrome XD T694100 | Ink cartrige | Photo Black
- Код товара: 228306
- EAN: 010343886186
- MPN: C13T694100
288.40€
Без налога: 238.35€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Photo Black |
| Тип | Ink cartrige |
| Producer product name | UltraChrome XD T694100 |
| Gross weight | 1.049 кг |
| Net weight | 0.518 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.531 кг |
| Volume (m3) | 0.00181125 м³ |
| Gross depth (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 45 мм |
| Gross height (mm) | 350 мм |
| Plastic (No PET) | 231.00 гр. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 477 шт. |
| Количество | Singlepack |
| Емкость | 700 мл |