Goobay | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin | 93241
- Код товара: 231256
- EAN: 4040849932410
- MPN: 93241
1.09€
Без налога: 0.90€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 93241 |
| Producer product family | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Gross weight | 0.011 кг |
| Net weight | 0.01 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross width (mm) | 70.00 мм |
| Gross height (mm) | 5.00 мм |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90909 шт. |
| Технические особенности | Power cable/adapter for PC graphics cards; PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Длина кабеля | 0.15 м |