Goobay | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin | 93241
- Preces kods: 231256
- EAN: 4040849932410
- MPN: 93241
1.09€
Bez nodokļa: 0.90€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 93241 |
| Producer product family | Power cable/adapter for PC graphics cards, PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Gross weight | 0.011 kg |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 5.00 mm |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 90909 pcs |
| Tehniskās īpašības | Power cable/adapter for PC graphics cards; PCI-E to PCI Express 8-pin |
| Kabeļa garums | 0.15 m |