ELPLM08 - Mid throw 1 - G7000/L1000 series
- Код товара: 231302
- EAN: 8715946614427
- MPN: V12H004M08
535.47€
Без налога: 442.54€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 6 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ELPLM08 - Mid throw 1 - G7000/L1000 series |
| PET | 6 гр. |
| Plastic (No PET) | 200 гр. |
| Packing quantity | 2 шт. |
| Gross weight | 1.736 кг |
| Gross depth (mm) | 292 мм |
| Gross width (mm) | 232 мм |
| Gross height (mm) | 236 мм |
| Volume (m3) | 0.015987584 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.706 кг |
| Gross depth master carton | 485 мм |
| Gross width master carton | 310 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 3.472 кг |
| Tare weight master carton | 0.716 кг |
| Paper/Pasteboard | 510.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 82 шт. |
| Net weight | 1.03 кг |
| Другие особенности | For Pro L projectors up to 8,500 lumens and Pro G7000 Series projectors |