ELPLM08 - Mid throw 1 - G7000/L1000 series
- Preces kods: 231302
- EAN: 8715946614427
- MPN: V12H004M08
535.47€
Bez nodokļa: 442.54€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 6 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ELPLM08 - Mid throw 1 - G7000/L1000 series |
| PET | 6 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Packing quantity | 2 pcs |
| Gross weight | 1.736 kg |
| Gross depth (mm) | 292 mm |
| Gross width (mm) | 232 mm |
| Gross height (mm) | 236 mm |
| Volume (m3) | 0.015987584 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.706 kg |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 3.472 kg |
| Tare weight master carton | 0.716 kg |
| Paper/Pasteboard | 510.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 82 pcs |
| Net weight | 1.03 kg |
| Citas funkcijas | For Pro L projectors up to 8,500 lumens and Pro G7000 Series projectors |