Goobay | PC data cable, 6 Gbps, 90° clip | 95020
- Код товара: 232920
- EAN: 4040849950209
- MPN: 95020
0.91€
Без налога: 0.75€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 95020 |
| Producer product family | PC data cable, 6 Gbps, 90° clip |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 83 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Volume (m3) | 0.0000498 м³ |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 34699 шт. |
| Gross weight | 0.018 кг |
| Net weight | 0.017 кг |
| Цвет товара | Yellow |
| Длина кабеля | 0.5 м |