Goobay | PC data cable, 6 Gbps, 90° clip | 95020
- Preces kods: 232920
- EAN: 4040849950209
- MPN: 95020
0.91€
Bez nodokļa: 0.75€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 95020 |
| Producer product family | PC data cable, 6 Gbps, 90° clip |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 83 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.0000498 m³ |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 34699 pcs |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Net weight | 0.017 kg |
| Produkta krāsa | Yellow |
| Kabeļa garums | 0.5 m |