Goobay | Child protection covers | 51319
- Код товара: 232922
- EAN: 4040849513190
- MPN: 51319
0.94€
Без налога: 0.78€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 51319 |
| Producer product family | Child protection covers |
| Gross depth (mm) | 10 мм |
| Gross height (mm) | 110 мм |
| Gross width (mm) | 103 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 1.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.001 кг |
| Volume (m3) | 0.0001133 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15252 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.016 кг |
| Net weight | 0.015 кг |
| Другие особенности | • with rotary mechanics • content: 5 pcs per set |
| Технические особенности | with double-sided tape to fix it inside the power socket with rotary mechanics content: 5 pcs per set |
| Цвет товара | White |