Goobay | Child protection covers | 51319
- Preces kods: 232922
- EAN: 4040849513190
- MPN: 51319
0.94€
Bez nodokļa: 0.78€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 51319 |
| Producer product family | Child protection covers |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 110 mm |
| Gross width (mm) | 103 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 1.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| Volume (m3) | 0.0001133 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 15252 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Net weight | 0.015 kg |
| Citas funkcijas | • with rotary mechanics • content: 5 pcs per set |
| Tehniskās īpašības | with double-sided tape to fix it inside the power socket with rotary mechanics content: 5 pcs per set |
| Produkta krāsa | White |