Logilink | RP0012 | Foam Cleaner for LCD / TFT screens | 400 ml
- Код товара: 233085
- EAN: 4052792038446
- MPN: RP0012
2.48€
Без налога: 2.05€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Foam Cleaner for LCD / TFT screens |
| Емкость | 400 мл |
| Producer product name | RP0012 |
| Gross depth (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1022 шт. |
| Gross weight | 0.455 кг |
| Net weight | 0.45 кг |
| Другие особенности | Ideal for cleaning screens, surfaces or casings. Suitable for metal, glass- and plastic surfaces etc. Gentle foam cleaner for removing dust and dirt. Easy to use. |