Logilink | RP0016 | Label Remover | 200 ml
- Код товара: 233100
- EAN: 4052792041002
- MPN: RP0016
2.75€
Без налога: 2.27€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип продукта | Label Remover |
| Емкость | 200 мл |
| Producer product name | RP0016 |
| Gross depth (mm) | 50 мм |
| Gross height (mm) | 173 мм |
| Gross width (mm) | 50.00 мм |
| Packing quantity | 12 шт. |
| PET | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Volume (m3) | 0.0004325 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 225 мм |
| Gross width master carton | 170 мм |
| Gross height master carton | 185 мм |
| Net weight master carton | 2.472 кг |
| Tare weight master carton | 0.071 кг |
| Palette Qty | 2928 шт. |
| Gross weight | 0.206 кг |
| Net weight | 0.201 кг |
| Другие особенности | Powerful solvent with short exposure. Quickly remove paper and plastic stickers, adhesives and paint stains. Gentle on materials and residue-free |