Logilink | RP0016 | Label Remover | 200 ml
- Preces kods: 233100
- EAN: 4052792041002
- MPN: RP0016
2.75€
Bez nodokļa: 2.27€
| Ražotājs | Logilink |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta veids | Label Remover |
| Kapacītāte | 200 ml |
| Producer product name | RP0016 |
| Gross depth (mm) | 50 mm |
| Gross height (mm) | 173 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 12 pcs |
| PET | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.0004325 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Net weight master carton | 2.472 kg |
| Tare weight master carton | 0.071 kg |
| Palette Qty | 2928 pcs |
| Gross weight | 0.206 kg |
| Net weight | 0.201 kg |
| Citas funkcijas | Powerful solvent with short exposure. Quickly remove paper and plastic stickers, adhesives and paint stains. Gentle on materials and residue-free |