Epson | ELPDC07 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s)
- Код товара: 237196
- EAN: 8715946616292
- MPN: V12H759040
289.01€
Без налога: 238.85€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Максимальное разрешение | Full HD (1920x1080) |
| Гарантия на лампу | 12 мес. |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | ELPDC07 |
| Gross depth (mm) | 325 мм |
| Gross height (mm) | 115 мм |
| Gross width (mm) | 115 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| PET | 27.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.409 кг |
| Volume (m3) | 0.004298125 м³ |
| Paper/Pasteboard | 362.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.022 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 201 шт. |
| Gross weight | 1.693 кг |
| Net weight | 1.284 кг |
| Другие особенности | Max. 30 fps, Auto focus, Freeze |
| Producer product family | Portable Visualiser |
| Wi-Fi connection | No |
| Встроенные колонки | No |
| Источник света | LED |
| Интерфейс | USB 2.0 Type B |
| Цифровой зум | 8 x |