Epson | ELPDC07 | Full HD (1920x1080) | White | Lamp warranty 12 month(s)
- Preces kods: 237196
- EAN: 8715946616292
- MPN: V12H759040
289.01€
Bez nodokļa: 238.85€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Maksimālā izšķirtspēja | Full HD (1920x1080) |
| Lampas garantija | 12 mēnesis(i) |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | ELPDC07 |
| Gross depth (mm) | 325 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 115 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| PET | 27.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.409 kg |
| Volume (m3) | 0.004298125 m³ |
| Paper/Pasteboard | 362.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Palette Qty | 201 pcs |
| Gross weight | 1.693 kg |
| Net weight | 1.284 kg |
| Citas funkcijas | Max. 30 fps, Auto focus, Freeze |
| Producer product family | Portable Visualiser |
| Wi-Fi connection | No |
| Iebūvēti skaļruņi | No |
| Gaismas avots | LED |
| Interfeiss | USB 2.0 Type B |
| Digitālā tālummaiņa | 8 x |