Koss | Headphones | KPH7b | Wired | On-Ear | Blue
- Код товара: 239104
- EAN: 021299184998
- MPN: 192849
6.68€
Без налога: 5.52€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Blue |
| Producer product name | KPH7b |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 155 мм |
| Gross height (mm) | 218 мм |
| Gross width (mm) | 55 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.033 кг |
| Volume (m3) | 0.00185845 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 17 гр. |
| Plastic (No PET) | 16 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 465 шт. |
| Gross weight | 0.076 кг |
| Net weight | 0.043 кг |
| Другие особенности | Koss KPH7 on ear headphones are a lightweight design that delivers the full power of the Sound of Koss. Delivering incredible sound performance, it is ideal for listeners seeking ultra-light headphones. The KPH7 on ear headphone is equipped with dynamic elements for an extended frequency response. It features an over the head design with contemporary style. Perfect for use with portable MP3 players or iPods, the KPH7 is the perfect headphone. |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 91 дБ |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 80-18k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |