Koss | Headphones | KPH8k | Wired | On-Ear | Black
- Код товара: 239108
- EAN: 021299189108
- MPN: 195603
9.50€
Без налога: 7.85€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | KPH8k |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 220 мм |
| Gross height (mm) | 55 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.033 кг |
| Volume (m3) | 0.001936 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 17 гр. |
| Plastic (No PET) | 16 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 220 мм |
| Gross width master carton | 170 мм |
| Gross height master carton | 240 мм |
| Net weight master carton | 0.44 кг |
| Tare weight master carton | 0.153 кг |
| Palette Qty | 768 шт. |
| Gross weight | 0.11 кг |
| Net weight | 0.077 кг |
| Другие особенности | The Koss KPH8 is a lightweight on-ear stereophone with a unique D-Profile ear cup for added comfort. It features a dual entry 4- foot cord. |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 94 дБ |
| Полное сопротивление | 32 Ом |
| Диапазон частот | 80-18.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |