Koss | Headphones | KSC21k | Wired | In-ear | Black
- Код товара: 239131
- EAN: 021299175545
- MPN: 194270
9.50€
Без налога: 7.85€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | KSC21k |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 150.00 мм |
| Gross width (mm) | 65.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.021 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 12 гр. |
| Plastic (No PET) | 9 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7089 шт. |
| Gross weight | 0.041 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Полное сопротивление | 36 Ом |
| Диапазон частот | 50-18k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |