Koss | Headphones | KE5w | Wired | In-ear | White
- Код товара: 239129
- EAN: 021299176801
- MPN: 192881
3.91€
Без налога: 3.23€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | KE5w |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | No |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | In-ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | No |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 152 мм |
| Gross width (mm) | 20.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.018 кг |
| Volume (m3) | 0.000152 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 9 гр. |
| Plastic (No PET) | 9 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 11368 шт. |
| Gross weight | 0.026 кг |
| Net weight | 0.008 кг |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 98 дБ |
| Полное сопротивление | 16 Ом |
| Диапазон частот | 60-20k Гц |
| USB-порт для зарядки | No |