Koss | Headphones | SB45 | Wired | On-Ear | Microphone | Noise canceling | Silver/Black
- Код товара: 239145
- EAN: 021299148655
- MPN: 195679
45.57€
Без налога: 37.66€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Silver/Black |
| Producer product name | SB45 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Wired |
| Стиль ношения | On-Ear |
| Wireless | No |
| подавление шума | Yes |
| Gross depth (mm) | 176 мм |
| Gross height (mm) | 230 мм |
| Gross width (mm) | 102 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.154 кг |
| Volume (m3) | 0.00412896 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 131 гр. |
| Plastic (No PET) | 23 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 209 шт. |
| Gross weight | 0.401 кг |
| Net weight | 0.247 кг |
| Другие особенности | •Multimedia headset •Noise-reduction Clear Voice Technology (CVT) •Premium sound at all volume levels •Anisotropic ferrite magnet structures deliver high sensitivity and reduced sound distortion •Independent 3.5mm plugs for easy headphone and microphone connection •Experience absolute comfort with soft, leatherette ear cushions |
| Беспроводное подключение | No |
| Тип коннектора | 3.5 mm |
| Чувствительность наушников | 103 дБ |
| Полное сопротивление | 100 Ом |
| Диапазон частот | 18-20.000 Гц |
| USB-порт для зарядки | No |