Goobay | Network cable - CAT 5e | 50131
- Код товара: 243786
- EAN: 4040849501319
- MPN: 50131
2.06€
Без налога: 1.70€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| PET | 1.00 гр. |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Gross depth (mm) | 125 мм |
| Gross width (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 40 мм |
| Volume (m3) | 0.0006 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 кг |
| Paper/Pasteboard | 53.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1440 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.166 кг |
| Net weight | 0.112 кг |
| Тип | Cat 5E, F/UTP |
| Producer product name | 50131 |
| Producer product family | Network cable - CAT 5e |
| Длина кабеля | 7.5 м |