Goobay | Network cable - CAT 5e | 50131
- Preces kods: 243786
- EAN: 4040849501319
- MPN: 50131
2.06€
Bez nodokļa: 1.70€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| PET | 1.00 g |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross width (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.0006 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Paper/Pasteboard | 53.00 g |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1440 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.166 kg |
| Net weight | 0.112 kg |
| Tips | Cat 5E, F/UTP |
| Producer product name | 50131 |
| Producer product family | Network cable - CAT 5e |
| Kabeļa garums | 7.5 m |