Goobay | CAT 5e outdoor network cable, U/UTP | 57198
- Код товара: 244740
- EAN: 4040849571985
- MPN: 57198
18.77€
Без налога: 15.51€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 57198 |
| Producer product family | CAT 5e outdoor network cable, U/UTP |
| PET | 194.00 гр. |
| Packing quantity | 4 шт. |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Volume (m3) | 0.005082 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.244 кг |
| Paper/Pasteboard | 50.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth master carton | 450 мм |
| Gross width master carton | 240 мм |
| Gross height master carton | 220 мм |
| Net weight master carton | 8.392 кг |
| Tare weight master carton | 0.404 кг |
| Palette Qty | 288 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.098 кг |
| Net weight | 1.854 кг |
| Другие особенности | • non-terminated data-/installation cable for processing and installation with LSA connection technology for Home-/outdoor usage • UV and water resistent • unshielded twisted-pair LAN cable • This product is not approved for permanent installation in buildings. • Meets requirements for SOHO applications (Small Office, Home Office) up to a max. transmission length of 70 m! |
| Тип | Cat 5E, U/UTP |
| Длина кабеля | 100 м |
| Цвет кабеля | Black |
| Тип кабеля | Cable type - round cable. AWG - 24/1 (solid). Meter scaling - yes. Cable sheath diameter (approx.) 5 mm. Inner conductor material CCA (copper-clad aluminium). Material cable sheath - PE |