Bissell | CrossWave Filter | No ml | 1 pc(s)
- Код товара: 245451
- EAN: 011120232448
- MPN: 1866F
16.27€
Без налога: 13.45€
| Производитель | Bissell |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | CrossWave Filter |
| Количество в упаковке | 1 шт. |
| Емкость | No мл |
| Gross depth (mm) | 80.00 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 41 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.0004592 м³ |
| Paper/Pasteboard | 20.00 гр. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 170 мм |
| Gross width master carton | 138 мм |
| Gross height master carton | 150 мм |
| Net weight master carton | 0.444 кг |
| Tare weight master carton | 0.035 кг |
| Palette Qty | 2946 шт. |
| Gross weight | 0.074 кг |
| Net weight | 0.054 кг |
| Моющийся (-аяся) | No |
| Тип | Vacuum filter |
| Совместимость | For CrossWave |
| Число фильтров | 1 |
| Ширина | 8 см |
| Высота | 15.2 см |
| Глубина | 4 см |
| Количество насадок | Easy to insert and to replace. Properly maintained filters help to reduce reintroduction of dust, pollen and otherallergens into the air. Replace your filter every 6 months depending on use. |