Gembird | MUS-6B-01 | Optical mouse | Black
- Код товара: 249829
- EAN: 8716309104296
- MPN: MUS-6B-01
3.09€
Без налога: 2.55€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | MUS-6B-01 |
| Тип устройства | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 185.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Palette Qty | 898 шт. |
| Gross weight | 0.106 кг |
| Net weight | 0.096 кг |
| Number of buttons | 6-button NULL |
| Другие особенности | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35 m cable. CPI button for quick resolution changes (400 - 1600 DPI). Next/Previous buttons for faster Internet browsing. |