Gembird | MUS-6B-01 | Optical mouse | Black
- Preces kods: 249829
- EAN: 8716309104296
- MPN: MUS-6B-01
3.09€
Bez nodokļa: 2.55€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | MUS-6B-01 |
| Ierīces tips | Optical mouse |
| Gross depth (mm) | 185.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Palette Qty | 898 pcs |
| Gross weight | 0.106 kg |
| Net weight | 0.096 kg |
| Number of buttons | 6-button |
| Citas funkcijas | Plug and Play - no drivers required. No mouse pad required. Interface: USB, 1.35 m cable. CPI button for quick resolution changes (400 - 1600 DPI). Next/Previous buttons for faster Internet browsing. |