Deepcool | FH-04
- Код товара: 251552
- EAN: 6933412795995
- MPN: DP-F04PWM-HUB
4.51€
Без налога: 3.73€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | FH-04 |
| Gross depth (mm) | 65 мм |
| Gross height (mm) | 85 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Volume (m3) | 0.000138125 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 160 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Paper/Pasteboard | 5 гр. |
| Gross depth master carton | 360 мм |
| Gross width master carton | 270 мм |
| Gross height master carton | 280 мм |
| Net weight master carton | 4.8 кг |
| Tare weight master carton | 0.272 кг |
| Palette Qty | 10080 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.025 кг |
| Другие особенности | Support PWM Function. 4-port Fan Hub. Compatible with 3-pin/4-pin Fans. Support cable management. Double-sided adhesive installation. |