Deepcool | FH-04
- Preces kods: 251552
- EAN: 6933412795995
- MPN: DP-F04PWM-HUB
4.51€
Bez nodokļa: 3.73€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | FH-04 |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 85 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Volume (m3) | 0.000138125 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 160 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Gross depth master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 270 mm |
| Gross height master carton | 280 mm |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.272 kg |
| Palette Qty | 10080 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.025 kg |
| Citas funkcijas | Support PWM Function. 4-port Fan Hub. Compatible with 3-pin/4-pin Fans. Support cable management. Double-sided adhesive installation. |