Logilink | USB 3.2 Gen 1x1 Cable | CU0174 | USB-C to USB-A USB-C Male | USB-A Male
- Код товара: 267721
- EAN: 4052792055238
- MPN: CU0174
2.81€
Без налога: 2.32€
| Производитель | Logilink |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB-C to USB-A |
| Producer product name | CU0174 |
| Producer product family | USB 3.2 Gen 1x1 Cable |
| Разъем 2 | USB-A Male |
| Разъем 1 | USB-C Male |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 15 мм |
| Gross weight | 0.045 кг |
| Gross width (mm) | 130 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.0002535 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Plastic (No PET) | 10 гр. |
| Palette Qty | 6817 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Net weight | 0.035 кг |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет товара | White |
| Short Description | With the USB 3.2 Gen1x1 cable from LogiLink you can charge your USB-C devices or synchronise data such as photos, videos, music or other data. And all this at a data transfer rate of up to 5 Gbps with a current capacity of up to 3A. Ideal in the office for connecting USB-C devices or as a daily companion for charging your mobile devices. |