Lenovo | Round-Tip Power Adapter | GX20L23043 | 45 W | AC Adapter
- Код товара: 277174
- EAN: 190404243346
- MPN: GX20L23043
17.74€
Без налога: 14.66€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Тип | AC Adapter |
| Producer product name | GX20L23043 |
| Producer product family | Round-Tip Power Adapter |
| Gross depth (mm) | 230 мм |
| Gross height (mm) | 70 мм |
| Gross weight | 0.366 кг |
| Gross width (mm) | 150 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Volume (m3) | 0.002415 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.112 кг |
| Paper/Pasteboard | 67.33 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Palette Qty | 476 шт. |
| Net weight | 0.254 кг |
| Цвет товара | Black |
| Входное напряжение | 120/230 В |