Lenovo | Round-Tip Power Adapter | GX20L23043 | 45 W | AC Adapter
- Preces kods: 277174
- EAN: 190404243346
- MPN: GX20L23043
17.74€
Bez nodokļa: 14.66€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Izejas jauda | 45 W |
| Tips | AC Adapter |
| Producer product name | GX20L23043 |
| Producer product family | Round-Tip Power Adapter |
| Gross depth (mm) | 230 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 0.366 kg |
| Gross width (mm) | 150 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Volume (m3) | 0.002415 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Tare weight (kg) | 0.112 kg |
| Paper/Pasteboard | 67.33 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Palette Qty | 476 pcs |
| Net weight | 0.254 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Ieejas spriegums | 120/230 V |