Epson | 500 Sheet Paper Cassette
- Код товара: 278247
- EAN: 8715946623948
- MPN: C12C932611
254.55€
Без налога: 210.37€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product family | 500 Sheet Paper Cassette |
| Gross depth (mm) | 725.00 мм |
| Gross height (mm) | 295.00 мм |
| Gross weight | 0.42 кг |
| Gross width (mm) | 710.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.15 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 шт. |
| Net weight | 0.27 кг |
| Технические особенности | This optional paper cassette tray can hold up to 500 sheets of paper. Adding two trays will increase the printer's total paper capacity to 1,830 sheets. |
| Совместимость | for WF-C869R |