Epson | 500 Sheet Paper Cassette
- Preces kods: 278247
- EAN: 8715946623948
- MPN: C12C932611
254.55€
Bez nodokļa: 210.37€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product family | 500 Sheet Paper Cassette |
| Gross depth (mm) | 725.00 mm |
| Gross height (mm) | 295.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 710.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.15 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 7 pcs |
| Net weight | 0.27 kg |
| Tehniskās īpašības | This optional paper cassette tray can hold up to 500 sheets of paper. Adding two trays will increase the printer's total paper capacity to 1,830 sheets. |
| Savietojamība | for WF-C869R |